Tři skvělé důvody proč zvolit Open-Mesh: 

ikona hardwareŠkálovatelný, modulární hardware

Přístupové body Open-Mesh, kryty a cloudový kontrolér fungují společně, abyste mohli nasadit bezdrátové sítě podnikové třídy za zlomek času nákladů v porovnání s tradičními sítěmi. Jednoduše zvolte přístupový bod, optimální pro vaše potřeby, pak si zvolte kryt, pokud jej budete potřebovat, který nejlépe vyhovuje vašemu prostředí. Možnosti jsou nekonečné.

ikona cloudVýkonný cloudový management

Cloudový kontrolér Open-Mesh, Cloudtrax, je cloudový síťový kontrolér poskytovaný zdarma, který vám pomáhá stavět, spravovat a monitorovat vaše bezdrátové sítě odkudkoliv na světě. S Cloudtraxem můžete nastavit několik SSID, řídit šířku pásma pro individuální uživatele, účtovat za přístup, navrhovat vlastní přihlašovací stránky, monitorovat celkový stav sítě a ještě o mnoho více.

ikona nákladyUltralevné


Open-Mesh stojí zlomek nákladů ostatních levných, cloudově řízených bezdrátových sítí s mnoha přístupovými body. S hardwarem, který byl od začátku navržen, aby se vešel i do nejtěsnějšího rozpočtu, spolu s cloudovým kontrolérem, který je 100% zdarma, Open-Mesh dokazuje, jak dostupné mohou být profesionální cloudově řízené bezdrátové sítě podnikové třídy.